Ciekawe praktyki pozyskiwania inwestorow.


Posty: 1241
Dołączył(a): Pn, 8 września 2008, 08:33
PostNapisane: N, 2 stycznia 2011, 12:39
Warto poczytać o tym jak władze miejskie ściągają inwestorów do Krakowa ... ;)

Według rankingu Global Services-Tholons, oceniającego atrakcyjność miast świata pod kątem outsourcingu Kraków zajął 1. miejsce. To awans w porównaniu do zeszłorocznego wyniku - miasto zajęło wówczas 4. miejsce. Skąd taki stan rzeczy?
Dobrze się tu robi interesy i są tu dobrzy pracownicy - mówią o Krakowie inwestorzy

Wywindowanie Krakowa na szczyt listy miast najbardziej atrakcyjnych dla inwestorów działających w branży BPO (Business Process Outsourcing) to efekt długofalowego procesu kontrolowanego przez władze miasta. Kwatera główna dowodzenia zmaganiami z globalizacją znajduje się w Centrum Obsługi Inwestora i Promocji Gospodarczej.

W pozyskiwanie zagranicznych inwestorów i przekonywanie ich do atutów miasta zaangażowanych jest kilkadziesiąt osób. Jak opisuje pełnomocnik prezydenta miasta Krakowa ds. marki Monika Piątkowska, pracownicy, pełniąc rolę "opiekunów klienta", wspierają firmy chcące zlokalizować swoją siedzibę w Krakowie. Jednocześnie wciąż poszukują nowych inwestorów, pracując jak przedstawiciele wielkich koncernów - w palecie wykorzystywanych środków są mailingi, podróże studyjne, misje handlowe, konferencje czy udział w targach inwestycyjnych. Marka Kraków traktowana jest tak jak każdy inny brand.


Więcej:
http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,904 ... akow_.html

Posty: 25
Dołączył(a): Śr, 3 kwietnia 2019, 13:56
PostNapisane: Wt, 14 maja 2019, 09:49
Bardzo fajny artykuł.


_____________________________________________________________
https://apsprofitpolska.pl/pl/pl/rekrut ... u_pl-html/
Poprzednia strona

Powrót do Gospodarka i inwestycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron