Handlowe Zaglebie

PostNapisane: Pt, 12 kwietnia 2013, 11:50
Tylko tamten burdel był nocą nielegalnie tworzony a obecny w pełnym oświetleniu - wręcz aureola na głowach radnych i "prezydętów"!

PostNapisane: Pt, 12 kwietnia 2013, 12:24
Tylko formalnie nielegalny bo w rzeczywistości w praktyce (skądś się te budynki przecież wzięły) obowiązywała zasada "róbta co chceta", oczywiście to wtedy była zasada zwyczajowa dostępna nie dla wszystkich ale wyłącznie dla tych co wiedzieli gdzie i jak ;)
Teraz mamy wolną ojczyznę, państwo prawa, przepisy (normalny obywatel płotu czy elewacji nie pomaluje bez zgody) itd i co tam jeszcze a zasada "róbta co chceta" chyba dalej obowiązuje ? :lol:
PostNapisane: Pt, 12 kwietnia 2013, 13:17
Wiem, ja tak tylko "obrazowo" - może nasi włodarze sobie coś wyobrażą...
i przypilnują chociaż aby sraldiki (itp) nie obsr. działek za Sezamem i koło Ślimaka...
PostNapisane: Wt, 16 kwietnia 2013, 14:59
sam po sobie ale
kolejny "nius"" a'la sraldik
http://www.bip.um.sosnowiec.pl/dokument ... p=5559&r=r
ustalenia warunków zabudowy dla budowy obiektu handlowo – usługowego wraz
z przyległym parkingiem, drogami dojazdowymi, infrastrukturą towarzyszącą
i pylonem reklamowym na działkach nr (...) obręb Zagórze przy ul. Południowej w Sosnowcu

no i słynna wycinka skwerku pod sraldika koło Pogorii

PostNapisane: So, 22 sierpnia 2015, 20:54
Byłem dzisiaj w Real-u w Milowicach, który obecnie należy do Grupy Auchan. Prawdopodobnie do końca sierpnia 2015 Auchan wynosi się z tej lokalizacji (w całym sklepie pakują towar, rozbierają regały), bo jak pytałem obsługę sklepu, to w tym obiekcie ma się pojawić jakaś nowa firma z Francji (jeszcze chyba nieobecna w Polsce).
Przy czym jako obiekt dążący do tego, aby być hipermarketem to musi tam być dużo większa oferta niż typowo dyskontowa. W pierwszej kolejności powinna się tam pojawić konsumpcja, bo człowiek idący do hipermarketu oczekuje czegoś więcej niż tylko zakupy.
Taki będzie w przyszłości kierunek rozwoju hipermarketów, że oprócz oferty typowo "marketowej" musi tam być również konsumpcja, może meble, materiały budowlane, paliwo, markowe ciuchy, inne. Po chleb, masło, czekoladę, czy wodę mineralną przeciętny mieszkaniec nie będzie jechał do hipermarketu, bo te rzeczy kupi w Biedronce, czy w sklepie osiedlowym ... ;)

PostNapisane: Pn, 17 grudnia 2018, 17:35
Hej,

Gdzie kupię fajne i niedrogie kamizelki.

PostNapisane: Cz, 3 stycznia 2019, 17:53
kamizelki to chyba nie ten dział :)
Poprzednia strona

Powrót do Gospodarka i inwestycje