[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Katalog firm i instytucji Zagłębia Dąbrowskiego.

Katalog firm i instytucji Zagłębia Dąbrowskiego.

PostNapisane: N, 10 kwietnia 2011, 21:05
Jeśli posiadasz firmę zlokalizowaną na terenie Zagłębia Dąbrowskiego i poszukujesz darmowej promocji w internecie to zapraszam do umieszczenia oferty w Katalogu firm i instytucji Zagłębia Dąbrowskiego" znajdującego się pod adresem:

http://zaglebiedabrowskie.com.pl/
Ostatnio edytowano N, 20 sierpnia 2017, 21:33 przez Zenon Lusus, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Wt, 20 stycznia 2015, 12:56
Dzięki za linki. Myślę, że to się przyda i sprawdzi, martwi mnie jednak treść tego katalogu - jest w języku chińskim a tego chyba nikt z nas nie zna :) Szkoda, że sprzedałeś stronę.
Pozdrawiam, Kamil Jonasz
Sprawdź: gry przeglądarkowe strategiczne

PostNapisane: So, 24 stycznia 2015, 14:49
Temat ten w dalszym ciągu jest i był interesujący, ale sama domena była wykupiona na rok (zapewne chińczyki ją po prostu przejęły). A ponieważ w tamtym czasie atakowało nas dużo spamu, brakowało osób do pomocy, dlatego temat został zawieszony. Jeśli jednak masz ochotę pomóc w jego rozwoju to zapraszamy do kontaktu ... każda osoba chętna do działania się przyda ...:)

Kamil Jonasz napisał(a):Dzięki za linki. Myślę, że to się przyda i sprawdzi, martwi mnie jednak treść tego katalogu - jest w języku chińskim a tego chyba nikt z nas nie zna :) Szkoda, że sprzedałeś stronę.

PostNapisane: Wt, 28 lipca 2020, 18:02
Myślę, że przyda wam się namiar na firmę https://www.vesti-instalacje.pl/ , która też ma wiele znakomitych rozwiązań w ofercie dla przedsiębiorców. Przede wszystkim u nich można dowiedzieć się jak zmniejszyć zużycie energii w swoim budynku, czy też jakie wprowadzić systemy zabezpieczeń.

Powrót do Gospodarka i inwestycje